Aplikacjie mobilne

Pomożemy Państwu zaistnieć na rynku mobilnych aplikacji:

iOS – Apple iPhone, iPad, iPod (ObjectiveC)

logo-ios-150w-pNajbardziej multimedialne aplikacje mogą powstać specjalnie pod najnowsze produkty firmy Apple. Każda aplikacja może wyglądać identycznie jak na projekcie graficznym. Praktycznie brak ograniczeń na efekty i wodotryski w aplikacjach na tę platformę. Język programowania: ObjectiveC.

Android – nowoczesne telefony (Java)

logo-android-150whTelefony z Androidem charakteryzują się tym wszystkim co urządzenia z iOS. Praktycznie nie ma ograniczeń w tym co aplikacja może robić i jak wyglądać (GPS, akcelerometr, połączenie z internetem, WiFi). Wymaga trochę więcej pracy z uwagi na różne rozdzielczości urządzeń i posiadane przez nich własności (różne wersje systemu oznaczają kolejny problem z kompatybilnością). Język programowania: Java.

Windows Mobile i Windows Phone – PDA (C#, C++)

logo-windows-phone-150wWindows Mobile (do wersji 6.5) oraz Windows Phone (od wersji 7.0) to systemy od firmy Microsoft. Różne urządzenia z różnymi rozdzielczościami ekranu i parametrami (dotykowy ekran, brak niektórych klawiszy, nie wszędzie GPS lub dostęp do internetu) powodują iż aplikacje pisane na tę platformę wymagają najwięcej czasu w momencie dostosowania ich do różnych urządzeń. Pomimo tego mogą one wciąż wyglądać profesjonalnie na każdym PDA z tym systemem. Język programowania: C#.


W mniejszym stopniu przez nas wspierane, ale znane platformy, na które potrafimy tworzyć oprogramowanie:

JavaME – starsze telefony

logo-java-150hWykorzystując mobilną Javę możemy stworzyć aplikację działającą na większości telefonów komórkowych. Niestety aplikacje w Javie będą najuboższe w funkcje. Ilość różnych modeli i telefonów może wydłużyć czas realizacji projektu na tę platformę. Niektóre, bardzo niskie rozdzielczości, nie pozwalają wykonać graficznych projektów. Język programowania: Java.

SymbianOS – Nokia S60+

logo-symbian-150wAplikacje będą szybko działać na najnowszych Nokiach i innych telefonach z Symbianem. Wykorzystywać mogą one wbudowane w telefonie funkcje takie jak GPS, Bluetooth czy połączenie z internetem. Obsługują od 5-tej edycji ekrany dotykowe. Język programowani: C++.