Camera Car Recorder

Próbowałeś kiedyś nagrać wideo w czasie jazdy samochodem za pomocą swojego iPhone’a? Spróbuj aplikacji Camera Car Recorder, która dodatkowo „wypali” wybrane informacje w nagrywany filmik.

Na tę chwilę (wersja 1.3) możesz w każdym rogu nagrywanego filmiku dodać:
– datę, godzinę lub datę i godzinę
– lokalizację GPS
– prędkość poruszania się pojazdu (dokładniej telefonu)
– ilość klatek na sekundę lub rozdzielczość nagrywania (bardziej testowo)

foto3

 

Dodatkowo w wersji 1.4 (w przygotowaniu) aplikacja będzie umożliwiała nałożenie nazwy miejsc w którym jesteśmy (opcja wymaga połączenia GPS) oraz nagrywanie w 4K (wymaga iPhone 6S lub nowszego).

Dodatkowe atuty aplikacji to przede wszystkim bardzo łatwy interfejs oraz multum opcji jak na przykład możliwość zmiany rozdzielczości nagrywanego filmiku czy możliwość wyeksportowania filmu do rolki aparatu.

Aplikacja dostępna jest w AppStore za darmo:

Dostępne w AppStore

Dodatkowo, pod adresem: http://carcamerarecorder.uservoice.com umożliwiamy użytkownikom na zgłaszanie błędów i uwag, a także rzeczy, które chcielibyśmy zobaczyć w następnych wersjach aplikacji. Funkcja ta jest także dostępna z poziomu samej aplikacji. Bardzo zachęcamy do skorzystania z tej opcji, ponieważ bardzo często realizujemy zgłaszane przez użytkowników pomysły.

Prosimy także o pozostawienie odpowiedniego komentarza w sklepie AppStore. Każda wystawiona gwiazdka, a w szczególności 5 z komentarzem, motywuje nas do rozwoju tej aplikacji.

Dodatkowe informacje, w tym o  funkcjonalności w przygotowaniu, można przeczytać na stronie Facebook poświęconej tej aplikacji pod adresem: https://www.facebook.com/carcamerarecorder/