Wsparcie

Fanpage

Bądź na bieżąco

Dobrym miejscem na podzieleniem się opinią jest fanpage aplikacji na Facebooku. Polubienie tej strony jest dla nas sygnałem iż warto rozwijać aplikacje. Polub aby być bieżąco informowanym o najnowszych wydaniach.

Szybki Kurs Walut

Strona wsparcia

Zgłaszanie uwag, błędów, pomysłów na nowe funkcjonalności prosimy dokonywać za pomocą specjalnie do tego przygotowanej strony. Można także to uczynić z poziomu samej aplikacji (menu Ustawienia, pierwszy ekran po uruchomieniu).

iFunSchool

Strona wsparcia

Zgłaszanie uwag, błędów, pomysłów na nowe funkcjonalności prosimy dokonywać za pomocą specjalnie do tego przygotowanej strony.

MyFishBook

Strona wsparcia

Zgłaszanie uwag, błędów, pomysłów na nowe funkcjonalności prosimy dokonywać za pomocą specjalnie do tego przygotowanej strony. Można także to uczynić z poziomu samej aplikacji (menu Ustawienia, pierwszy ekran po uruchomieniu). Nowe fotki można przesyłać na specjalnie przygotowany do tego adres email: fish na beling.pl (dostępne także wprost z aplikacji).

Imiennik Kontaktowy

Strona wsparcia

Zgłaszanie uwag, błędów, pomysłów na nowe funkcjonalności prosimy dokonywać za pomocą specjalnie do tego przygotowanej strony. Można także to uczynić z poziomu samej aplikacji (menu Ustawienia, pierwszy ekran po uruchomieniu).